Wyniki sezon 2015

Mateusz Kostusiak – licencja PZKOL – kategoria ELITA :

  • 3 miejsce Downmall – Warszawa – Arkadia
  • 2 miejsce Downtown Przemyśl
  • 3 miejsce #2 Puchar Polski Palenica
  • 3 miejsce #3Puchar Polski Czarna Góra
  • 5 miejsce #2 Beskidia Downhill
  • 1 miejsce Zawody DH Telegraf
  • 2 miejsce #5 Puchar Polski – Czarna Góra
  • 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski – kategoria Elita
  • 1 miejsce #3 Beskidia Downhill
  • 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Beskidia downhill
  • 1 miejsce Downtown – Ustroń
  • 48 miejsce Mistrzostwa Europy – Wisła

 

Adam Krinke – licencja PZKOL – kategoria JUNIOR :

  • 3 miejsce #2 Puchar Polski – Palenica
  • 2 miejsce -#3 Puchar Polski – Czarna Góra
  • 3 miejsce #2 Beskidia Downhill
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski
  • 8 miejsce Joy Ride Fest Kluszkowce
  • 2 miejsce Pumptrack Joy Ride Fest
  • 1 miejsce Zawody DH Telegraf
  • 3 miejsce – kat. Junior w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski
  • 14 miejsce Mistrzostwach Europy – Wisła

 

Piotr Gaik – licencja PZKOL – kategoria ELITA :

  • 8 miejsce – Puchar Polski Góra Żar
  • 5 miejsce – Puchar Polski Palenica
  • 6 miejsce – Festiwal Rowerowy w Kluszkowcach
  • 8 miejsce – Mistrzostwa Polski w Kasinie Wielkiej
  • 2 miejsce – VI Limanowa Downhill Challenge
  • 6 miejsce – w Beskidia Downhill
  • 8 miejsce – Puchar Słowacji – Jasna Chopok
  • 8 miejsce – Puchar Polski – Czarna Góra
  • 3 miejsce – Downtown Ustroń
  • 5 miejsce – Puchar Polski – Czarna Góra
  • 5 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Polski
  • 49 miejsce – Mistrzostwa Europy w Wiśle

Hanna Kurek – licencja PZKOL – kategoria KOBIETY :

  • 5 miejsce Joy Ride Fest Kluszkowce – DH
  • 3 miejsce Joy Ride Fest Kluszkowce -Dual slalom-
  • 4 miejsce Joy Ride Fest Kluszkowce- Pumptrack –
  • 3 miejsce Beskidia Downhill #2
  • 5 miejsce Mistrzostwa Polski Downhill –
  • 3 miejsce Joy Ride Fest Zakopane – DH –
  • 2 miejsce Joy Ride Fest Zakopane – Dual Slalom-
  • 1 miejsce Joy Ride Fest Zakopane – Pumptrack –
  • 4 miejsce nieoficjalne Mistrzostwa Świata młodzików IXS Rookie Cup – kategoria U17/U19- Austria
  • 1 miejsce Rookie Games Pumptrack – Austria
  • 1 miejsce Limanowa Downhill Challenge
  • WICEMISTRZOSTWO EUROPY W KATEGORII JUNIOR KOBIET
  • 5 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski
  • 3 miejsce w Downtown Ustroń

Tomasz Pławecki – licencja PZKOL – kategoria JUNIOR :

  • 4 miejsce #2 Puchar Polski – Palenica
  • 7 miejsce Beskidia Downhill – Palenica
  • 5 miejsce Junior-Mistrzostwa Polski – Kasina Wielka
  • 5 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski
  • 15 miejsce Mistrzostwa Europy – Wisła

Bartłomiej Pawlikowski – licencja PZKOL – kategoria JUNIOR :

  • 12 miejsce Puchar Polski- Góra Żar
  • 6 miejsce Puchar Polski – Palenica
  • 8 miejsce Puchar Polski – Czarna Góra
  • 14 miejsce Beskidia Downhill – Palenica
  • 9 miejsce Mistrzostwa Polski – Kasina Wielka
  • 6 miejsce klasyfikacja generalna Pucharu Polski

 

Rafał Klimczuk – licencja PZKOL – kategoria Masters:

  • 10 miejsce Puchar Polski- Góra Żar
  • 10 miejsce Puchar Polski – Palenica
  • 15 miejsce Mistrzostwa Polski – Kasina Wielka
  • 1 miejsce VI Limanowa Downhill Challenge
  • 6 miejsce Mistrzostwa Europy w Wiśle
  • Artur Kołodziej – licencja PZKOL – kategoria Masters:
  • 19 miejsce Puchar Polski- Góra Żar
  • 9 miejsce Mistrzostwa Polski – Kasina Wielka

Mateusz Smoter – zawodnik bez licencji – kategoria Hobby Full

  • 3 miejsce Puchar Polski- Góra Żar
  • 2 miejsce Puchar Polski – Palenica
  • 4 miejsce Joy Ride Fest Kluszkowce
  • 2 miejsce Joy Ride Fest Harenda
  • 1 miejsce VI Limanowa Downhill Challenge

Maciek Rusnarczyk – zawodnik bez licencji – kategoria Hobby Full

  • 7 miejsce Puchar Polski – Palenica
  • 1 miejsce Puchar Słowacji – Jasna Chopok

Karol Sułkowski– zawodnik bez licencji – kategoria Hobby Full

  • 3 miejsce VI Limanowa Downhill Challenge

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Hit Counter provided by Email Lists