Lista zgłoszonych

 

Kobiety:

 

1. Justyna John                    3racing Downhill Group

 

 

Kadet:

 

1.  Bartek Pawlikowski               RMK TYLMANOWA

2.  Krystian Konieczny

3.  Wojciech Mleczko                 BSR Flowriders

4.  Kuba Walczak                      RMK Tylmanowa

5.  Hugo Witek

6.  Damian Konstanty

7.  Jarek Szubryt                      Gravity Revolt

8.  Tomasz Pławecki

9.  Ignacy Pieniążek

10. Piotr Golonka

Hadrtail:

 

1. Marcin Chełmecki                  Flowriders

2. Dominik Nowak                     www.Goodbike.com.pl,Gub,Turner

3. Piotr Zając                          Freeride Spytkowice

4. Jakub Stożek

5. Maciej Mika

6. Tomasz Michałka                  Gravity Revolt

7. Arkadiusz Wojtan

8. Michał Waligóra

9. Mateusz Pawłowski              Gravity Revolt

10. Radosław Hebda                 BSR flowriders

11. Michał Żołnierczyk              FR Spytkowice

12. Mateusz Smętek                Freeride Spytkowice

13. Patryk Wolak

14. Michał Widzisz

15. Szymon Żurek

16. Mateusz Chrobak

17. Szczepan Hutek

18. Wojciech Łomzik

19. Emil Szot

20. Miłosz Edelmuller

 

Hobby junior:

 

1. Filip Serafin

2. Arek Szulecki                       Flowriders

3. Szymon Jabłoński                 Muminki Team

4. Mateusz Rudzewicz              RMK TYLMANOWA

5. Karol Czaja                         Gravity Revolt

6. Mateusz Smoter                  Gravity Revolt

7. Dominik Niewiadomy             www.goodbike.com.pl/RMK Tylmanowa

8. Karol Sułkowski                   Gravity Revolt

9. Michał Belina                       Gravity Revolt

10. Damian Nowakowski            BARTBASS DH TEAM

11. Marcin Gądek                    Gravity Revolt

12. Bartłomiej Wątroba             GravityRevolt / Limbudex

13. Maciek Hojnor                   Top Riders

14. Norbert Raczek

15. Adrian Purzycki

16. Krzysiek Kraj                     BARTbass DH Team

17. Patryk Kęska                    Gravity Revolt

 

 

Hobby full:

 

1. Piotr Gaik                              Gravity Revolt / Góral/ www.sklep-rowerowy.org / Gmina Słopnice

2. Marek Jędrzejek                     FRT Terefere

3. Maciej Mączka                       Bartbass DH Team

4. Piotr Libera                           BartBass DH Team

5. Sławomir Jędrzejek                 TereFere

6. Robert Bachorczyk                 frspytkowice

7. Rudy Tomasz Fraś                  Biotop Racing

8. Marcin Domiter

9. Michał Martyka                      www.goodbike.com.pl

10. Damian Pawlikowski

11. Łukasz Rajzer                       BARTBASS DH Team

12. Tomasz Krzyk

13. Krzysztof Smoter                  Gravity Revolt / www.sklep-rowerowy.org

14. Mateusz Łukasik

15. Maciek Rusnarczyk

16. Maciej Pilawski

17. Tomasz Chełmecki                 BSR Flow Riders

18. Rafał Sobiesiak                     Pirate

19. Michał Kunicki                      FRT Terefere

20. Łukasz Niedziocha                 Flowriders

21. Tomasz Stanowski

22. Artur Simon                         Flow Riders

23. Piotr Kotarba

24. Daniel Smoleń

25. Mateusz Smoter

26. Jurko Marek                         Cykloklub Bardejov

27. Matúš Halža                        Cykloklub Bardejov

28. Maciej Sentyrz

29. Jan Kowalczyk                     Gravity Revolt

30. Marek Repka                        Cykloklub Bardejov

31. Aleksander Wieczorkiewicz     3racing Downhill Group

32. Bogdan Smoleń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Hit Counter provided by Email Lists