Lista uczestników

Listą będzie aktualizowana co kilka godzin.

Ostatnio aktualizowana 09:00    28.05.2011r

W razie błędów proszę pisać do klubsportowy[at]gravityrevolt.org

 

 

FULL SUSPENSION (1993 i starsi)

Nr.| Imię i nazwisko                   | Klub

1.   Piotr Gaik                            Gravity Revolt

2.   Krzysztof Smoter                 Gravity Revolt

3.   Mikołaj Wincenciak              HADRONSPORT.COM BIOTOP RACING

4.   Dariusz Kutek

5.   Paweł Mąka                         Gravity Revolt

6.   Marcin Domiter

7.   Sławek Potsz

8.   Wojciech Czeremański          Gravity Revolt

9.   Krzysztof Rapacz

10. Artur Pierzchała

11. Bartłomiej Stanowski

12. Maciej Pilawski

13. Wojciech Tłuczek

14. Przemek Bodziony               Hadronsport-Biotop Racing Team / Goodbike.com

15. Bogdan Smoleń

16. Michał Bator

17. Jakub Papierz

18. Krzysztof Węgierek

19. Konrad Ziemecki

20. Piotr Libera                           liber15.wordpress.com / goodbike.com.pl/

21. Rafał Sobiesiak                      PIRATE

22. Jakub Sawulski

23. Rafał Zoń

24. Paweł Świder

25. Michał Szczudło

26. Tomek Obrochta

27. Michał Martyka                    www.goodbike.com.pl

28. Jakub Zając

29. Mariusz Bukowiec

30. Maciej Mączka

31. Łukasz Rajzer

32. Mateusz Łukasik

33. Mateusz Rajpold

FULL SUSPENSION (1994 i młodsi)

Nr.| Imię i nazwisko                   | Klub

1.   Michał Belina                       Gravity Revolt

2.   Mateusz Smoter                  Gravity Revolt / Góral

3.   Karol Sułkowski                   Gravity Revolt

4.   Marek Jędrys

5.   Bartek Wątroba                   Gravity Revolt

6.   Marcin Zaremba

7.   Marcin Gądek                      Gravity Revolt

8.   Filip Serafin

9.   Kamil Samsel

10. Kamil Sokołowski

11. Karol Kita

12. Dominik Niewiadomy             HEBDA/RMK

13. Tomasz Rudzewicz                HEBDA/RMK

14. Adam Podgórski                   HEBDA/RMK

15. Jarosław Szubryt                   Gravity Revolt

HARDTAIL (1993 i starsi)

Nr.| Imię i nazwisko                   | Klub

1.   Krzysztof Wąsowicz

2.   Michał Żołnierczyk

3.   Marcin Stopa                        Gorlicka Sekcja Freeride’owa

4.   Daniel Matczuk

5.   Tomasz Kiwacz                     Gorlicka Sekcja Freeride’owa

6.   Szymon Trybuła

7.   Daniel Smoleń

8.   Krzysztof Załęski                   Gorlicka Sekcja Freeride’owa

9.   Mateusz Smoter

10. Grzegorz Stożek

 

HARDTAIL (1994 i młodsi)

Nr.| Imię i nazwisko                   | Klub

1.   Gabriel Rapacz

2.   Arek Szulecki

3.   Piotr Zając

4.   Tomasz Michałka               Gravity Revolt

5.   Justyna Kasperczyk

6.   Mateusz Smętek

7.   Karol Czaja                        Gravity Revolt

8.   Kamil Dutka

9.   Mateusz Krzyk                    Mozartt Club

12. Kamil Płachta

11. Arkadiusz Wojtan

12. Łukasz Zembaty

13. Norbert Raczek

14. Grzegorz Bać

15. Miłosz Edelmuller

16. Piotr Golonka

17. Oskar Owczarek

18. Adam Lewandowski

19. Krystian Konieczny

20. Dominik Nowak

21. Kuba Walczak                    HEBDA/RMK

22. Jakub Stożek

Lista rezerwowa:

 

 

1. Michał Widz

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Hit Counter provided by Email Lists